רב מזמר

איכותו של טקס החופה נמדדת בעוצמת הרגש, בחוויה המעצימה ובשמחה המורגשת. טקס החופה כמוהו כחוט זהב המקשר בין החתן לכלה שעתיד ללוות את דרכם בברכה ובאור. שני עולמות, החתן והכלה, חוברים יחדיו למסע חיים קסום, מאתגר ומיוחד שאין שני לו. רב מזמר המלווה את הטקס בברכות מיוחדות, מרומם את קהל הנוכחים ומוסיף הוד והדר לאירוע הייחודי שלכם.

לירן לוי – פייטן חתונות

לירן לוי, מלווה חתונות מקצועי, פייטן שמעצים את האירוע בהתרגשות ובעוצמת אור ייחודית, מגיש בסלסולי קולו את מיטב השירים והפיוטים לצלילי הכינור והקלידים. לירן מלווה את החתן והכלה מתחילת טקס החופה, לכל אורכו, בסמוך לרב המחתן. תכנית הטקס נוצרת במפגש משותף ביניכם לבינו, כדי לייצר את האירוע הקסום והייחודי בהתאם לטעמכם.

ניתן לשלב בין שירים אהובים לבקשתכם לבין מחרוזת שירים מאירה ומרגשת: "לך אלי", "שמע ישראל", "הללויה", "שיר המעלות" המומלץ במיוחד, "שבחי", "אנא בכוח" שמעצים את הרגע בקדושה ייחודית כיאה לאירוע ועוד. ניתן לשלב במהלך טקס החופה גם ברכות ייחודיות של בעלי השמחה והמוזמנים, שירים שנכתבו במיוחד לאירוע על ידי הזוג הנרגש ובני המשפחה.

חופה ייחודית לאושר ולעושר

טקס החופה הוא הלב של האירוע שלכם. אליו מתכנסים המוזמנים כדי לחלוק את התרגשות האיחוד, וממנו ממשיכים לאירוע מלהיב ומרגש. הטקס מהווה את הבסיס לבניית בית בישראל, ליצירת משפחה חובקת ואוהבת. תנו לעצמכם מתנה ייחודית שתתועד עבורכם ותהווה זיכרון שאין שני לו. לירן לוי, רב מזמר בעל קול מרקיע שחקים, נושא תפילה ומרגש, ילווה את האירוע שלכם בתשומת לב ייחודית, בהתאם לתכנית הטקס שבה תבחרו, תוך ערנות לשינויים הנדרשים גם ברגע האחרון. אתם המקור לאושר, וכל מה שמתחולל סביבכם בטקס החופה, הוא עבורכם ובשבילכם