054-2001400
לירן לוי הפקות בר מצווה
lidashir@gmail.com

אחד הרגעים החשובים ביותר של חייכם עתיד להשאיר חותם ייחודי בלבבותיכם.

החופה מייצגת את כל האושר הטמון בדרך המשותפת שבה תלכו יד ביד יחד.

אהבה נרקמת באוויר, וחגיגת החתונה שלכם הופכת מיוחדת וחגיגית, חד פעמית ושזורה בזיכרונותיכם המשותפים, כאשר היא ייחודית ומלווה בשירה ובנגינה – הרוח הפועמת בעורקי הנפש.

בחרו בכניסה לחופה המלווה בזמרה ובנגינה של לירן לוי, אמן הזֶמֶר המלווה זוגות נרגשים אל שער האושר והעושר המשותף.

אירוע החופה מנוהל בהתאם לבקשתכם על ידי לירון לוי באהבה ובהתרגשות כנה.

כניסה מרגשת לחופה הפייטן לירון לוי מזמין אתכם לחוויה שלא תשכח. בחרו לרגש ולהתרגש בשירים מתוך רפרטואר נרחב הנוגעים בנשמה: "שמע ישראל", "לך אלי", "אנא בכוח", "הללויה", "שיר המעלות", "אם אשכחך ירושלים", "שבחי" ועוד. השירים מלווים בכלי נגינה: קלידים וכינור לבחירתם.

באפשרותכם לבחור גם שיר מיוחד אותו תקדישו לאירוע ייחודי זה, ולשלבו גם בסיפור שתבחרו.

פגישה מוקדמת עם לירן לוי תאפשר לכם לייצר את האירוע החד פעמי שלכם, וליצור חוויה שהיא אך ורק שלכם. כניסה מקורית לחופה אירוע החופה, מרגע הכניסה המרשימה שלכם, מנוהל על ידי לירן לוי. לאחר תיאום ציפיות ביניכם לבין לרון תוכלו להבטיח כי אירוע החופה שלכם ישדר בדיוק את טעמכם האישי ויבוצע על הצד הטוב ביותר על ידי הזמר-פייטן לרון לוי. כל שלבי החופה יבוצעו בהתאם לבחירתכם, ושיחה מתאמת תבוצע גם עם הרב שאותו בחרתם לקידושין. לכם נותר רק להתרגש, לדמוע משמחה, לברך על הקיים, ליהנות מהרגע, לקבל את הדרך החדשה שבחרתם ללכת בה יחד בזרועות משולבות, בשירה, בנגינה ובשפע ברכות. מהלך הטקס, כולל שבע ברכות, ילוו בתחושה עוצמתית של קדושה ייחודית שתועבר ברגש, בשיר ובסלסולים מרגשים של לרון לוי.

אירוע החופה הוא שלכם ובשבילכם.

 

התקשרו אליי